HairCare Professionals

Jsme oficiálním distributorem vlasové kosmetiky pro profesionální kadeřnická studia.

Více informací

O nás

Jste kadeřníkem a hledáte spolehlivého partnera pro váš salon? Již několik let jsme oficiálním distributorem profesionální vlasové kosmetiky Wella Professionals, System Professional, Sebastian, Nioxin a Londa Professional. Naše spolupráce však není pouze o dodání produktů pro vaši práci – nabízíme podporu celého vašeho salonu a jedinečný vzdělávací program ve Studio Wella Praha a Brno.

Dejte nám o sobě vědět – rádi vymyslíme formu spolupráce na míru vám a vašemu salonu.

Naše značky

Wella Professionals

Značka Wella Professionals působí na trhu krásy již 135 let – kvalitní šetrné barvení a zesvětlování, příjemná péče pro všechny typy vlasů. To vše se opírá o dlouholeté výzkumy, bohaté zkušenost a tradici, ale zejména důsledné zaměření na špičkové technologie a nejaktuálnější módní trendy.

System Professional

Nejvyšší expertní péče, zaměřená na specifické potřeby jednotlivých typů vlasů a jejich problémů. Léčí a regeneruje pokožku hlavy jako základ odolných a zdravých vlasů. System Professional nabízí individuální péči na míru pro každého klienta.

Nioxin

Značka Nioxin patří mezi nejoblíbenější produkty proti řídnutí vlasů a je doporučován předními kadeřníky v Americe. Pravidelně se stává vítězem prestižní soutěže Stylist Choice Award. Kompletní řada produktů, které jsou připraveny na míru vašim vlasům a pokožce.

Sebastian Professional

Profesionální kosmetika Sebastian Professional je průkopníkem stylingu už od roku 1970! Sebastian neučí, ale inspiruje. Pracuje s vlasy překvapivě a nečekaně, dokáže být vždy o krok napřed. Exkluzivní produkty špičkové kvality, které vzbuzují vášeň a podněcují kreativitu.

Londa Professional

Londa Professional nabízí rozsáhlou škálu barev, šetrné zesvětlování i permanentní styling. Ve svém portfoliu má maximálně kvalitní, spolehlivé a dostupné stylingové a pečující produkty s výjimečným složením.

Studio Wella Praha a Brno

Hledáte neustále něco nového a toužíte se profesně posouvat? Náš tým odborných trenérů vám pomůže najít inspiraci, projít náročnými střihovými postupy, poradí s mícháním barev i s novinkami v péči a stylingu všech našich značek. Jaká školení pro vás chystáme?

Kontakty

Kontaktní informace

HairCare Professionals s.r.o.
K Hájům 4/1068
155 00, Praha 5 – Stodůlky

Tel: +420 233 028 111
Email: info@haircareprofessionals.cz

Najděte kontakt na nejbližšího obchodního zástupce.
Kliknutím vyberte místo vašeho bydliště.

Fakturační údaje IČ: 16193407
DIČ: CZ 16193407

Bankovní spojení UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
č. ú. 3035034001/2700

Komerční banka, a.s.
č. ú. 1416610237/0100